Zimowe eventy bez nudy

Zimowe eventy bez nudy

Wbrew pozorom zima wcale nie jest czasem, w którym należy ograniczyć organizację eventów. Wręcz przeciwnie – można zaskoczyć swoich przyjaciół, pracowników czy klientów naprawdę oryginalnym pomysłem. Co warto wziąć pod uwagę?

Kulig i narty

Jeśli dopisze śnieżna pogoda, warto zorganizować event, podczas którego zaproszeni goście będą mogli wybrać się na prawdziwy kulig, ciągnięty przez zaprzęg, spróbować swoich sił podczas amatorskich zawodów narciarskich lub pobierać lekcje dotyczące uprawiania tego sportu. Prawdziwe zimowe szaleństwo!

Zimowy spływ kajakowy

Czy wiesz, że zimą można także… wybrać się na spływ kajakowy? Jeśli temperatura będzie zbyt wysoka, aby zjeżdżać na stoku, dobrze jest znaleźć alternatywę. Grube kurtki, herbata w termosie i… do wioseł – fani ekstremalnych przeżyć będą zachwyceni! Doskonale sprawdzi się tu forma realizacji, zwłaszcza gdy na mecie będą czekać ciepłe posiłki, gorące napoje i fantastyczna muzyka.

Mroźny survival

Dla amatorów mocnych wrażeń proponujemy imprezę w stylu survivalowym. Podzielenie uczestników na grupy, które będą musiały wykonać określone zadania to bardzo dobry sposób na integrację zespołu! Znalezienie ukrytego skarbu, zbudowanie iglo, zebranie drewna na opał czy przygotowanie określonej potrawy w ekstremalnych warunkach – to tylko niektóre z propozycji, jakie można wykorzystać podczas mroźnego survivalu.

Lodowe szaleństwo

Zima kojarzy się również z soplami lodu. Co prawda ostatnio śniegu w Polsce nie ma zbyt wiele, ale istnieją takie miejsca, gdzie mroźne klimaty są gwarantowane. Jak sądzisz, czy zaproszonym gościom przypadnie do gustu zabawa polegająca na tworzeniu ciekawych figur z… brył lodu? To doskonały sposób na to, aby wykazać się umiejętnościami manualnymi i artystyczną wyobraźnią. Z pewnością podczas prac nie zabraknie śmiechu i ducha rywalizacji.

Impreza tematyczna

Jeśli zależy Ci na imprezie we wnętrzu, bardzo dobrym pomysłem będzie zorganizowanie przyjęcia tematycznego. Może warto zainspirować się Królową Śniegu lub bajką Kraina Lodu? Przebrani goście, klimatyczna muzyka i pasujące ozdoby – to może być naprawdę niezapomniany event!

Zima to czas, który można wykorzystać bardzo twórczo. Warto zwrócić uwagę na jej uroki i zlecić organizację zimowego eventu, który z pewnością będzie niezapomnianą atrakcją dla wszystkich gości.