Najlepsze miejsca na noworoczne spotkania firmowe

Najlepsze miejsca na noworoczne spotkania firmowe

Nie tylko Święta Bożego Narodzenia, lecz także Nowy Rok jest doskonałą okazją do integracji w każdym przedsiębiorstwie. Symboliczna zmiana daty w kalendarzu kojarzy się bowiem z poszukiwaniem nowych motywacji, robieniem postanowień i atmosferą pełną optymizmu. Jak wybrać najlepsze miejsca na noworoczne spotkanie firmowe, aby poczuć klimat Nowego Roku?  

Noworoczne spotkanie ze współpracownikami

Wspólne spotkanie noworoczne to dobra alternatywa dla coraz bardziej popularnych eventów przedświątecznych. Zaletą styczniowej imprezy firmowej jest między innymi łatwiejsze ustalenie dogodnej daty, ponieważ przeważnie przed Bożym Narodzeniem większość z nas jest zajęta kupowaniem prezentów i przygotowaniem wigilijnych potraw. Co równie ważne, noworoczne przyjęcie ze współpracownikami bez wątpienia pomoże zbudować przyjemny klimat, pełen entuzjazmu i chęci do owocnej realizacji kolejnych projektów w nadchodzących miesiącach. Tego typu event będzie również doskonałą okazją do tego, aby złożyć sobie życzenia, opowiedzieć o świątecznych przygodach i porozmawiać o noworocznych planach.

Najlepsze miejsca na spotkanie noworoczne

Szeroka oferta profesjonalnych firm eventowych sprawia, że każdy właściciel przedsiębiorstwa bez trudu odnajdzie idealny pomysł na spotkanie noworoczne dla swoich pracowników. Jeśli miałoby się ono odbyć w godzinach popołudniowych, warto zorganizować niewielkie przyjęcie w siedzibie firmy. W tym celu z pewnością przyda się wcześniejsze zamówienie cateringu, obejmującego torty, ciasta, a także symboliczną lampkę szampana. Świetnym, często praktykowanym rozwiązaniem jest również zarezerwowanie odpowiedniej liczby miejsc w eleganckiej restauracji i świętowanie Nowego Roku w formie uroczystego bankietu lub kolacji. Najlepiej zdecydować się wówczas na określenie oficjalnego dress code’u, aby integracja przybrała wyjątkowo podniosły charakter. Dużo zabawniejszy pomysł, związanym z rozpoczęciem czasu szalonego karnawału stanowi natomiast przygotowanie balu przebierańców. Drobny poczęstunek, taneczna sala i moc integracyjnych zabaw bez wątpienia pozwolą na noworoczny relaks pracownikom w każdym wieku, a także ich rodzinom.

Aby dobrze rozpocząć Nowy Rok

Zamiast tradycyjnej formy noworocznego spotkania w restauracji można rozważyć inny typ integracyjnego eventu. Obecnie, aby zmotywować zespół do podejmowania wyzwań w nowym roku organizuje się na przykład specjalne warsztaty. Dotyczą one zarówno rozwijania zdolności artystycznych, poprzez naukę gry na bębnach, czy kurs pięknego pisania, jak i sportowych, dzięki uczestnictwu w warsztatach samoobrony, czy też we wspólnych wycieczkach. Wszystkim pracownikom na pewno spodobają się nietypowe opcje spędzenia czasu w gronie całego zespołu, do których zaliczają się  warsztaty gotowania, wyścigi na gokartach oraz prowadzenie gigantycznych monster trucków. Wszystko po to, aby zapomnieć o codziennych obowiązkach i z nową energią wkroczyć w kolejny rok.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie zorganizować noworoczne spotkanie dla swoich pracowników, koniecznie zapoznaj się z bogatą ofertą firm eventowych. Znajdziesz w niej różnego rodzaju propozycje, które można dostosować do potrzeb i oczekiwań zespołu. Nowy rok warto rozpocząć integracją pełną wspólnej zabawy, dającej jeszcze więcej motywacji do pokonywania wszelkich trudności oraz realizowania planów.