Poznaj nasz Ibento Team!

W nieco innej, kolorowej odsłonie 🙂

Artur
Siewca wątpliwości tam, gdzie ty masz pewność, dawca pewności tam, gdzie ty masz wątpliwość. Pokazuje rozwiązania tam, gdzie ty chciałbyś brać nogi za pas. Perfekcjonista, wymagający również perfekcji. Jeśli masz w głowie mętna wizję, on nada temu kształt, a jeśli myślisz, że już skończyłeś z daną koncepcją, w jego głowie pojawia się myśl zmieniająca wszystko o 180°.
Rytmy elektro nie są mu obce. Fan postaci marvelowskich. Udowadnia, że nie tylko kawa jest paliwem eventowca. Chwile relaksu odnajduje w kubku zielonej herbaty.

Artur

Prezes Zarządu
Krzysiek
Gdzie diabeł nie może, tam Krisa pośle! Człowiek, który nigdy się nie nudzi i z którym nie da się nudzić. Dusza towarzystwa z bardzo silnym biznesowym zacięciem. Podobno sam Danzel Washington pobierał u niego nauki z negocjacji, szykując się do roli w "Planie Doskonałym". Ma odpowiedź na każde pytanie i nawet wie, dokąd nocą tupta jeż. Do górskich wycieczek przekona każdego!

Krzysztof

Członek Zarządu
_DSR2649
Nasz eventowy Bruce Lee. Chodzący bank pomysłów i inspiracji. Na co dzień pogodna i wesoła, ale nie dajcie się zwieźć temu niewinnemu uśmiechowi, czai się za nim naprawdę ostry pazur. Projektowa perfekcjonistka. Nigdy nie odpuszcza, co pokazała nieraz swoją zaciętością i wytrwałością. A kiedy znajdzie już błogą chwilę dla siebie, po uszy zanurza się w dźwiękach muzyki elektronicznej podczas swoich ulubionych festiwali.

Karola

Senior Event Manager | Events
dsc2
Szybka jak błyskawica – niczym Flash, kiedy nabierze prędkości, ciężko ją zatrzymać. Niepoprawna optymistka na warzywach, która swoim uśmiechem zaraża wszystkich dookoła. Kochamy jej biurowe opowieści z szalonych weekendów z przyjaciółkami <3
Ekolożka z powołania, eventowiec z zamiłowania. Szyje cudowne worki na żywność! Koniecznie sprawdźcie jej Instagrama 🙂 Związana z polską sceną muzyki alternatywnej. Dobra dusza naszego teamu – zawsze chętna do pomocy, każdego zna i o niczym nie zapomni!

Marcela

Event Manager | Events
_DSR2675
Jest najbardziej uśmiechniętą osobą w Teamie. Jej przygody na eventach i opowieści o tym co się wydarzyło na siłce zawsze powodują salwy śmiechu w biurze. Za to podczas przygotowywania eventów jest skupiona i bardzo zaangażowana. Kiedy rozmawia z klientami, kontrahentami lub współpracownikami, jest zawsze bardzo uprzejma. Świetna Event Managerka, potrafi wyjść z każdej nawet najbardziej zawiłej sytuacji i zawsze robi to z uśmiechem i klasą. Ma świetny gust i klimatycznie udekorowane biurko, u niej zawsze są Święta 🙂

Agata

Event Manager | Events
_DSR2690
Z wykształcenia Dziennikarka, z zamiłowania event plannerka To wielozadaniowa, skrupulatna i szybko działająca w kryzysie Event Managerka. Ma ten niepodważalny atut, że gdy pracy jest więcej dwoi się w dosłownym tego słowa znaczeniu. Z uśmiechem na twarzy podchodzi do każdego tematu. Fanka skoków narciarskich i wędrówek górskich. Ciekawe czy odważy się skoczyć, hmmmm??

Ania

Junior Event Manager | Events
_DSR2660
Jego drugie imię to Patento. Zna wszystkie możliwe patenty na to, aby dekoracje zostały zamontowane zgodnie z planem, ale i fantazją. Strażnik wszystkich magazynów! Do wyglądu Hagrida brakuje mu tylko 350 kilogramów i 170 centymetrów wzrostu. Bez jego zgody strach się bać brać cokolwiek z Ibentowych skarbów. Kiedyś, związany z Ibento jako nieoceniona pomoc na eventach, teraz już jako pełnoprawny i nieoceniony pracownik, również biurowy. Jego perfekcja doprowadza nas do skrajnych emocji, ale efekt jego pracy jest zawsze rozbrajający i nie potrafimy się za to gniewać 🙂
Prywatnie narciarski świr i filmowy zapaleniec.

Karol

Events & Logistics Manager | Events
_DSR2701
Osoba inna niż wszystkie w naszym zespole. Dla niej nie ma grafik niemożliwych! Niestandardowe projekty oznaczeń? Nowa identyfikacja wizualna? Zmiana koloru krzesła na obrazku lub totalne jego usunięcie? Nie ma sprawy! Kreatywność na poziomie master! Nigdy nie wiadomo, jak i kiedy zdążyła wszystko przygotować. Prywatnie wielka fanka motoryzacji, biegania i malarstwa.

Kasia

Graphic Designer | Creative
_DSR2639
Digital to jego drugie imię. Dba o nasze fejsbuki i instagramy jak mało kto! Chociaż na codzień nie rozstaje się ze swoim laptopem, nie byłby sobą gdyby czasami nie wyrwał się z biura na event. Wiecznie głodny, wprowadza ogólne poruszenie swoimi gigantycznymi daniami. W końcu to nie lada wyzwanie wykarmić 2 metry człowieka. Pomimo możliwości, nie patrzy na nikogo z góry. W lato nie może doczekać się zimy, by wyskoczyć w Alpy na deskę, a w zimę nie może doczekać się długich letnich wieczorów z przyjaciółmi.

Maciej

Marketing Manager | Marketing & PR

To co, zaczynamy?