Strony internetowe

Firmowa strona internetowa to jak dodawanie i odejmowanie w matematyce – to totalna podstawa! Większość powie, że bez tej e-wizytówki nie istniejesz. No cóż, pozostaje Ci profil w mediach społecznościowych, ale kto by teraz nie chciał mieć pięknie wyglądającej strony, zarówno na ekranie laptopa jak i telefonu… Zgodnie z zasadą mobile first strona powinna być:

Responsywna

To podstawa. Ponad połowa Polaków używa teraz smartfona. Źle zaprojektowana strona internetowa, która kiepsko wyświetli się na mobile, to przepuszczenie szansy na zdobycie klientów. Zgodnie z najnowszymi trendami i rozwiązaniami, przygotujemy stronę, która nie tylko zachwyci wzrok na desktopie, ale przede wszystkim na Twoim smartfonie.

Prostota obsługi

Nasze strony projektujemy w oparciu o prosty CMS, czyli system do zarządzania treścią, którym zarządzasz bez naszej pomocy! Spokojnie, to naprawdę proste. Najpierw przygotujemy stronę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, uwzględniając uwagi i najnowsze trendy User Experience. Przetestujemy stronę pod względem szybkości ładowania się. A dopiero na końcu przeszkolimy Cię z obsługi, ale w sytuacjach awaryjnych zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zawsze dostajesz od nas produkt dopracowany i działający w 100%.

nunulu_mockup

Pozycjonowanie

Zajmiemy się pozycjonowaniem Twojej strony tak, by klienci łatwo mogli odnaleźć ją w wynikach wyszukiwania Google jak i Google Maps. Przygotujemy zestawienie słów kluczowych, wynikających z charakteru Twojej działalności. Przy ich wykorzystaniu stworzymy treści na stronę, takie jak teksty na bloga czy opisy produktów. Wszystko po to, by strona była jak najlepiej zoptymalizowana pod wyszukiwarki. Innymi słowy: ogarniemy Twoje SEO, tak, żebyś mógł cieszyć się najwyższymi wynikami wyszukiwania.

Projektowanie stron internetowych