Social media i content marketing

Mnogość serwisów społecznościowych i możliwości jakie oferują może przyprawiać o ból głowy. Jest to jednak pole do prowadzenia wszechstronnych działań komunikacyjnych i reklamowych.

Obecność na portalach takich jak Facebook, Instagram, YouTube czy LinkedIn to teraz podstawa, szczególnie we wczesnym etapie rozwoju marki. Przychodzimy z pomocą na ów ból głowy. Ale uważaj! To uzależnia. Zażyjesz Ibento raz, a będziesz chciał brać całe życie 🙂

No dobra, ale co dalej?

Nasz team social media & content marketing kompleksowo zajmie się twoimi kanałami w mediach społecznościowych.

W oparciu o Twoje cele biznesowe przygotujemy strategię komunikacji w social media, którą możemy poprowadzić w języku polskim i angielskim. Dobierzemy odpowiednie medium i stworzymy tam Twój oczekiwany wizerunek. Zaplanowane wcześniej posty będziemy publikować zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Stworzymy angażujące treści w dowolnej postaci: wideo, animacje, storytelling czy w formie obrazkowej. Wszystko zachowane w Twoim KV. Odpowiednie narzędzia pomogą nam mierzyć efekty, na podstawie czego zdamy raport z prowadzonych działań.

To nie wszystko

Treść bez dystrybucji jest jak para butów, w której się nie chodzi. Mogą pięknie wyglądać na półce, lecz ich przeznaczenie jest zupełnie inne.

Co nam po świetnej animacji, jeśli nikt jej nie obejrzy? Nie ograniczamy się zasięgiem organicznym. Dystrybuujemy treści również poprzez płatne kampanie w social media. Stale je nadzorujemy i optymalizujemy, by osiągały pożądany efekt. A jaki? To już ustalamy wspólnie na spotkaniu.

Jak to wygląda w praktyce?

1
Audyt & research
Sprawdzamy dotychczasową kondycję Twojej marki w SM. Sprawdzamy konkurencję, dobre i złe praktyki branży i zabieramy się do przygotowania planu akcji.
2
Strategia
Mając już wszystkie potrzebne składniki, przechodzimy do następnego kroku, jakim jest stworzenie strategii w social media.
3
Wdrożenie i ewaluacja
Trzeci krok jest prosty. Wdrażamy założenia w życie. Obserwujemy, optymalizujemy i reagujemy na bieżąco.
4
Weryfikacja
Przygotowany przez nas raport jasno powie, które działania, jaki przyniosły efekt. Bazując na zdobytej wiedzy, zaplanujemy kolejne działania, by zwiększyć efekt.

Pakiet Social Media

Social

10 postów/miesiąc

  • Grafiki dostosowane do medium

 

  • Tekst do posta (w cenie 2 poprawki)

 

  • 10 grafik z płatnego stocka

 

  • Umowa na 6 miesięcy

Szalona komunikacja? Od tego jesteśmy!