Projektowanie 2D i 3D

Nieważne czy planujesz kampanie outdoorową czy indoorową, przygotowujesz nową stronę internetową czy gadżety reklamowe na wydarzenie. W obu przypadkach potrzebujesz projektów graficznych, dostosowanych do miejsca, w którym ujrzy światło dzienne.

 

2D

 

Banery, wizytówki, projekty billboardów, plakatów, opakowań… można tak bez końca, prawda? No i jak to wszystko ogarnąć? Na pewno przyda Ci się parę rąk do pomocy!

Projekty 2D to coś, co towarzyszy nam od samego początku istnienia. Eventy, kampanie internetowe, strony www, aplikacje – niemal zawsze jest potrzeba na dedykowane, dopieszczone grafiki. Robimy to od zawsze. Możesz liczyć na nasze doświadczenie i gwarantujemy, że nie odeślą Cię z kwitkiem w drukarni „BO NIE MA SPADU!” 🙂

3D

 

Tu z kolei pieścimy Twoje oko czymś, co niedawno było tylko w Twojej głowie. Wymodelujemy każdy element, czy będzie to wizualizacja stoiska wystawienniczego, plan eventu czy może nowy produkt.

Wprawimy projekt 3D w ruch. Co to znaczy? To znaczy, że poczujesz się jak podczas wirtualnego spaceru po Twoim jeszcze nieistniejącym koncepcie. Będzie to okazja by zajrzeć w każdy zakamarek, zajrzeć na zaplecze lub obejrzeć produkt ze wszystkich stron.

Galeria

Projekt 2D i 3D na już!