Fotografia produktowa

Bardzo często kupujemy wzrokiem. Cóż, tak już mamy, że ładne nas przyciąga. Ale jeśli kiedykolwiek wystawiałeś na OLX zalegające rzeczy ze strychu, dobrze wiesz, że wcale nie tak łatwo strzelić dobre zdjęcie w domowych warunkach…

 

Packshot

 

I tu zaczyna się „zabawa”. Packshot to już nie zdjęcie cyknięte najnowszym Huaweiem. Żeby fotografia produktowa miała sens, trzeba do niej podejść profesjonalnie. To pracochłonny proces, gdzie od razu widać, jeśli był robiony na szybko. Żeby oddać pełnię produktu, zdjęcie powinno być wykonane wysokiej jakości sprzętem, z wykorzystaniem studyjnego światła, poparte wiedzą i praktycznym doświadczeniem.

 

Zdjęcia produktowe, które wykonamy, będą dedykowane dla Twojego sklepu internetowego czy profilu firmowego w social media. Zdjęcia zrobimy zarówno w terenie, w świetle dziennym jak i w profesjonalnym studio fotograficznym. Na etapie przygotowań dogramy wszystkie szczegóły, poznamy się, opowiesz nam o produkcie i o finalnym efekcie, jaki chcesz osiągnąć. Jeśli jeszcze nie masz w głowie konkretnego planu, spokojnie, pomożemy z ustaleniem kierunku.

Realizacja

 

W zależności od ilości wykonanych zdjęć, realizacja może potrwać od kilku do 14 dni roboczych. Dostarczymy paczkę wysokiej jakości plików, poddanych specjalistycznej obróbce, by uzyskać wcześniej ustalony efekt.

Galeria

Zobacz swój produkt z nowej perspektywy