Animacje reklamowe

Bez wątpienia ruch na ekranie to coś, co szczególnie przyciąga naszą uwagę. Animacje reklamowe to świetny sposób na kreatywne przedstawienie produktu (explainer videos), wytłumaczenie użytkowania poprzez animacje instruktażowe, aż po animowany spot reklamowy.

 

Od A do 2D i 3D do Z

 

Prezentacja produktu w niestandardowy sposób, jak animacja, to przede wszystkim bardziej atrakcyjna forma, lepsze zrozumienie działania i zaangażowanie odbiorcy. Tak przygotowane reklamy nadają się do publikacji w każdym medium: social media, telewizory na evencie czy ekrany diodowe w mieście.

A kiedy 2D to za mało, przechodzimy o stopień wyżej. Animacje produktowe 3D to potencjał, który w pełnie wykorzystujemy. Wymodelujemy zjawiska, mechanizmy działania, stworzymy interaktywne wizualizacje Twojego eventu. Spot reklamowy nabierze zupełnie innego charakteru, a animacja instruktażowa jeszcze dokładniej opisze sposób działania.

Explainer video

 

Czyli jak w prosty sposób przedstawić nasz produkt, usługę czy zjawisko. Ta krótka animacja, trwająca zazwyczaj do 3 minut, to genialna forma treści. Jest jasna i przejrzysta, do odbiorcy trafiamy przez obraz, dźwięk i tekst, krok po kroku tłumacząc zawiłe zagadnienie, w niedługim czasie. Kluczową rolę gra tutaj storytelling. Wszyscy lubimy fajnie opowiedziane historie, najlepiej z bohaterami. Pewnie, ich też wykreujemy. A nóż staną się częścią Twojego Key Visuala?

Wprawimy projekt 3D w ruch. Co to znaczy? To znaczy, że poczujesz się jak podczas wirtualnego spaceru po Twoim, jeszcze nieistniejącym, koncepcie. Będzie to okazja by zajrzeć w każdy zakamarek, zajrzeć na zaplecze lub obejrzeć produkt ze wszystkich stron.

Współpraca

 

W zależności od Twoich preferencji, pracujemy na Twoim pomyśle lub tworzymy historię totalnie od zera. W skład projektu wchodzi przygotowanie scenariusza, stworzenie animacji, nagranie dźwięku jak i publikacja oraz promocja w mediach społecznościowych, wraz z moderacją postu.

Innymi słowy: produkcją animacji reklamowej zajmiemy się kompleksowo. Dostajesz gotowy produkt, przygotowany do publikacji w konkretnym miejscu.

Animacje reklamowe